en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Swiffer Replacement Mop Pads, 36 pcs
Swiffer
Swiffer Replacement Mop Pads, 36 pcs
Code: 2104473
Code sup.: 588411
EAN: 8006540307939
100%
6.33 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement dusters for Swiffer mop. The dusters capture 3× more dirt, dust, hair, and pet fur than traditional brooms - they have an electrostatic effect and a specific pattern that allows for the capture of all dust.
Hugo Boss No.6 Bottled shower gel for men 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled shower gel for men 200 ml
Code: 2109512
 
EAN: 3616301642459
100%
22.17 EUR
110.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fruity - fresh scent introduced in 1998. Confident, sensual - emotional, expressive - defines a new
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Hair Spray, Fixation 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Hair Spray, Fixation 5, 250 ml
Code: 2301407
Code sup.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hairstyling that provides maximum hold throughout the day. Reliably helps maintain the hairstyle for a long time thanks to its maximum holding properties, gives hair a radiant shine, and is easily brushed out.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Code: 2301706
 
EAN: 4064666715117
90%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy, strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface.
Ambi Pur Air Mist Lenor Spring Awakening Air Freshener Spray, 185 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur Air Mist Lenor Spring Awakening Air Freshener Spray, 185 ml
Code: 2402971
Code sup.: 725173
EAN: 8700216261395
 
3.52 EUR
19.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The air freshener with OdourClean technology removes unpleasant persistent odors and leaves a light scent of Lenor fabric softener.
Bonux Laundry Powder Color Caring Lavender 390 g, 6 doses
Bonux
Bonux Laundry Powder Color Caring Lavender 390 g, 6 doses
Code: 2404496
Code sup.: 755086
EAN: 4061746508195
 
1.05 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry powder for colored laundry with the scent of lavender.
Persil Sensitive laundry powder for sensitive skin, 18 washes, 990 g
Henkel Persil
Persil Sensitive laundry powder for sensitive skin, 18 washes, 990 g
Code: 2407197
Code sup.: 759341
EAN: 9000101802689
 
7.39 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Sensitive Gel effectively removes stains while being gentle on the skin. With natural soaps and a light scent of almond milk, it is suitable for allergies.
Swiffer Duster Replacement Dusters 9 Pieces
Swiffer
Swiffer Duster Replacement Dusters 9 Pieces
Code: 2501003
Code sup.: 588420
EAN: 8700216743563
100%
6.33 EUR
0.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eliminate dust, dirt, and pet hair easily and quickly with Swiffer replacement dusters. With thousands of fluffy fibers, these dusters effectively trap dust and hair on all types of surfaces – without swirling them around the room.
Ariel Color Washing Capsules, 60 pcs
Ariel®
Ariel Color Washing Capsules, 60 pcs
Code: 2501234
Code sup.: 716183
EAN: 8700216765183
 
17.59 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Color washing capsules are highly effective detergents in the form of soluble capsules, designed for colored laundry.
Lenor Cotton Fresh Scented Pearls for Washing Machine 195 g, 15 doses
Lenor®
Lenor Cotton Fresh Scented Pearls for Washing Machine 195 g, 15 doses
Code: 2501250
Code sup.: 775350
EAN: 8700216732178
 
4.57 EUR
23.44EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Cotton Fresh scented pearls for washing machines provide your laundry with long-lasting freshness and a delicate cotton scent.
Always Ultra Day Normal sanitary pads with wings 10 pieces
Always®
Always Ultra Day Normal sanitary pads with wings 10 pieces
Code: 2501368
Code sup.: 716866
EAN: 8700216861120
 
2.46 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Always Ultra Day Normal are thin and soft sanitary pads with wings that provide reliable protection throughout the day.
AKCE
Pantene Gift Set Shampoo 400 ml + 3 Minute Miracle Conditioner 220 ml
Pantene®
Pantene Gift Set Shampoo 400 ml + 3 Minute Miracle Conditioner 220 ml
Code: 2600250
Code sup.: 981238
EAN: 8006530042369
 
6.58 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pantene gift set contains shampoo and 3 Minute Miracle conditioner for everyday hair care.
AKCE
Ariel Mountain Spring laundry gel, 90 washes, 4.05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring laundry gel, 90 washes, 4.05 l
Code: 2601064
Code sup.: 765301
EAN: 8006530146326
 
14.78 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Mountain Spring laundry gel is designed for washing laundry in the washing machine. It helps remove common stains and leaves laundry fresh.
Old Spice Original Shower Gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original Shower Gel, 400 ml
Code: 1602036
Code sup.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
3.87 EUR
9.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel for men with an original scent proven by generations for a great feeling of freshness and cleanliness.
truckFree
Hugo Boss Bottled Tonic Eau de Toilette for Men 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic Eau de Toilette for Men 100 ml
Code: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
61.26 EUR
612.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody spicy fragrance for men launched in spring 2017. Designed for the modern man, who strives for
Old Spice Whitewater shower gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater shower gel, 400 ml
Code: 1704787
Code sup.: 797208
EAN: 8700216856812
 
3.87 EUR
9.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's shower gel with a very fresh and uplifting aquatic scent.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 6610050170/196499
EAN: 7702018866946
100%
10.55 EUR
5.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
Wellaflex hair spray Extra strong (4), 200 ml
Wella®
Wellaflex hair spray Extra strong (4), 200 ml
Code: 13682
Code sup.: 860561
EAN: 4056800114733
 
3.16 EUR
15.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Wella Wellaflex Flexible Extra Strong styling product will give your hairstyle the desired shape and volume.
AKCE
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Code: 51745
Code sup.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
1.30 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a gentle fragrance are unique due to their soft cotton-like surface layer enriched with strips of creamy balm containing chamomile extracts, which help soothe your skin.
AKCE
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Gillette®
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Code: 2102652
Code sup.: 882015
EAN: 7702018020676
100%
5.98 EUR
2.99EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The men's manual razor Gillette Mach3 features blades that are stronger than steel and stay sharper longer (compared to the Blue3 razor). The package includes the razor + 2 blades.
Hugo Boss Hugo Man Eau de Toilette for Men 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man Eau de Toilette for Men 40 ml
Code: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
36.49 EUR
912.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fresh - spicy launched in 1995. The scent of many dimensions, clean, clear, unparalleled - the spiri
AKCE
Wella Wellaflex Sweet Sensation Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sweet Sensation Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203336
Code sup.: 856902
EAN: 4064666235073
 
3.98 EUR
49.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suchý šampon Wellaflex Sweet Sensation obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Lacoste pour Femme Eau de Parfum for Women 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme Eau de Parfum for Women 90 ml
Code: 2401590
Code sup.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
46.06 EUR
511.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral - powdery fragrance launched in 2003. The charm of genuine spontaneity, a pleasant, light fr
Lacoste pour Femme eau de parfum for women 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme eau de parfum for women 30 ml
Code: 2404485
Code sup.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
30.44 EUR
1 014.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral - powdery fragrance launched in 2003. The charm of pure spontaneity, a pleasant, gentle frag
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.